PROJEKTOWANIE APLIKACJI PRZYKUWAJĄCYCH UWAGĘ UŻYTKOWNIKÓW

HUMAN
CENTERED
DESIGN

Projektujemy aplikacje z myślą o potrzebach i wymaganiach użytkowników. Z prostego powodu. Jeśli nasi klienci w pełni docenią to, co oferujemy, chętnie wrócą do nas po kolejne użyteczne rozwiązania. Sprawdziliśmy to podejście w praktyce. Działa. Dla tego tez nasi specjaliści z dziedziny UX regularnie pracują nad kolejnymi komercyjnymi i technicznymi sukcesami.

DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Cyklicznie analizujemy, prototypujemy i testujemy tworzone przez nas rozwiązania. To podstawa Design Thinking Framework, koncepcji, będącej podstawą naszej pracy. I to właśnie nieliniowe podejście pozwala nam kreatywnie radzić sobie z problemami i poszukiwać najlepszych rozwiązań. Efekty tego podejścia widzimy w satysfakcji użytkowników i wynikach biznesowych naszych klientów.

1

THINK - PROJEKTOWANIE APLIKACJI

Proces rozpoczynamy od określenia potrzeb biznesowych klienta. Wymagania rynkowe przenosimy następnie na prototypy, które zapewniają optymalne rozwiązania dla zdefiniowanych problemów. Dzięki systemowemu podejściu minimalizujemy ryzyko związane z wprowadzaniem nowego produktu na rynek oraz poprawą skuteczności istniejących rozwiązań.

2

MAKE - TWORZENIE APLIKACJI

Wdrażamy przygotowane rozwiązania, by jak najszybciej dostarczyć klientom funkcjonujący produkt. Dbamy przy tym o wysoką jakość kodu, który tworzymy. Dzięki takim standardom jak Atomic Design potrafimy zachować także spójność w zmieniającym się środowisku produktu.

3

TEST - OPROGRAMOWANIE DEDYKOWANE

Wielokrotnie testujemy każde rozwiązanie, przez dedykowane do tego osoby i grupy kontrolne. To stały element procesu tworzenia aplikacji. Dzięki opiniom użytkowników oceniamy powodzenie produktu. Tak pozyskana informacja zwrotna pozwala nam ulepszać detale wpływające na satysfakcję z użytkowania produktu.

DUZY KROK DLA PROJEKTOWANIA

Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie. Szukamy właściwych, skutecznych i funkcjonalnych rozwiązań. To dla nas szansa na przesunięcie granic w procesie twórczym.

GWARANCJA JAKOŚCI

Jakość nie jest dla nas nic nieznaczącym pojęciem. Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z wielu projektów, wypracowaliśmy konkretne metody zarządzania jakością, w których zadowolenie klienta jest priorytetem.

GLOBALNE MYŚLENIE

Użytkownicy z całego świata korzystają z naszych rozwiązań. Tak różnorodne grono motywuje nas do rozwijania usług i produktów. To także dowód na skuteczność stosowanych metod, które potwierdzają setki tysięcy zadowolonych użytkowników bez względu na szerokość geograficzną.
Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804