TWORZENIE APLIKACJI I OPROGRAMOWANIA

NASZE
USŁUGI

Tworzymy aplikacje mobilne na platformy iOS i Android. Dostarczamy zaawansowane systemy webowe. W procesie, jakim jest tworzenie aplikacji i oprograowania, stawiamy na wydajność, niezawodność i terminowość. Zapewniamy wysoką jakość nie tylko wyglądu naszych produktów, ale też pisanego kodu.

USŁUGI

APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE

Tworzymy aplikacje na systemy iOS i Android. Wiemy, jak skutecznie wprowadzić je na rynek światowy. Aplikacje, które stworzyliśmy, pobrano ponad milion razy. Zdobyły one międzynarodowe uznanie użytkowników na całym świecie.

STRONY WWW

Projektujemy oraz wdrażamy użyteczne i wydajne serwisy www. Realizacje, które stworzyliśmy, obsługują ponad milion odsłon dziennie. Korzystamy z frameworków Laravel, Phalcon, Zend, Symphony po stronie serwera i Jquery, Angular etc. po stronie klienta.

WEB/APP DESIGN

Wiele uwagi poświęcamy designowi projektowanych przez nas stron i aplikacji. Wiemy, jak ważną rolę spełnia opakowanie. Znamy najnowsze trendy. Robimy wszystko, by efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami i marzeniami naszych klientów. Dzięki temu masz pewność, że zawsze otrzymasz satysfakcjonujący Cię produkt.

API DLA APLIKACJI

Tworzymy API dla aplikacji mobilnych - zarówno dla nowych projektów, jak i tych już istniejących. Potrafimy integrować je z dowolnymi systemami płatności z całego świata lub operatorem komórkowym (wysyłka i odbiór SMS, SMSy premium lub płatności rekurencyjne).

TERMINOWOŚĆ

Termin to słowo, którego nie interpretujemy w zależności od sytuacji. Funkcjonuje po to, by go dotrzymywać. Naszą pracę układamy tak, aby projekty powstawały w ekspresowym czasie. Metodą Lean Startup. Tworzymy prototypy w ciągu 48h, które są idealne do testowania pomysłów biznesowych, bez konieczności inwestowania dużych środków finansowych w rozbudowane projekty.

OUTSOURCING USŁUG IT

Wiemy, jak ważne jest wsparcie projektów po ich zakończeniu. Na początku działań ustalamy warunki współpracy w tym zakresie. Gwarantujemy transparentność. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do kodu źródłowego oraz repozytorium, w którym możesz śledzić historię i postępy w procesie tworzenia oprogramowania.

BEZPIECZEŃSTWO

Znamy zagrożenia. Wiemy, jak skutecznie zabezpieczać tworzone systemy przed zagrożeniami, takimi jak SQL Injection, Crosssite scripting, Cross-site request forgery itd. Gdy projekt tego wymaga, pomagamy w zabezpieczeniu kont użytkowników (One Time Password, sprawdzanie lokalizacji użytkownika, zabezpieczenia przed Brute Force, tokenami SMS itd.). Wdrażamy plany backup-owe gwarantujące ciągłość pracy serwisów, nawet w przypadku ich awarii.

DORADZTWO BIZNESOWE

Wspieramy biznesy internetowe na każdym etapie tworzenia. Jeśli masz pomysł na start-up, platformę lub aplikację, zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości, wskażemy mocne i słabe strony projektu, pomożemy rozpocząć Twój biznes. Nasi specjaliści od marketingu i PR pomogą Ci w opracowaniu i wdrożeniu strategii komunikacji Twojego rozwiązania.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Działamy globalnie. Strefy czasowe i bariery językowe nie stanowią dla nas problemu. Pracowaliśmy dla klientów w Niemczech, Dubaju czy Australii. Stale rozwijamy naszą obecność na światowym runku usług IT.

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804