TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH

W obecnych czasach prawie każdy człowiek korzysta ze smartfona. Co więcej, przeprowadzone badania dowiodły, że ekran przeciętnego użytkownika jest aktywny przez ponad 2 godziny dziennie. Oprócz najpopularniejszych aktywności takich, jak dzwonienie czy wysyłanie sms-ów, użytkownicy smartfonów korzystają z przeróżnych aplikacji mobilnych.


Jesteśmy świadomi tego, jak duże znaczenie ma przydatna aplikacja w telefonie -zarówno w podróży, jak i w codziennym życiu. Dlatego właśnie tworzymy unikalne, a przede wszystkim cechujące się dużą funkcjonalnością aplikacje mobilne na zamówienie. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które szukają sposobu na dotarcie do swoich klientów i rozpromowanie swojego produktu.


Programowanie aplikacji zaczynamy od przeanalizowania Twoich pomysłów, stworzenia projektu, a następnie zabieramy się do pisania. Dla nas nie ma projektów niemożliwych do wykonania. Co więcej, wykonujemy je szybko. Wiemy, że na rynku aplikacji mobilnych to czas jest najważniejszy. Tworzymy natywne, hybrydowe oraz multiplatformowe aplikacje, które są obsługiwane przez najważniejsze systemy operacyjne takie, jak Android, IOS czy Windows. Projektowanie aplikacji mobilnych w naszej firmie nie kończy się z momentem oddania gotowego produktu. Zawsze służymy pomocą w celu aktualizacji czy wprowadzenia nowych funkcji.

Say hello
JESTEŚ GOTOWY
DO STARTU?

Moment wejścia na pokład tuż przed podróżą zawsze jest nieco stresujący. Ale pamiętaj, że masz pierwszeństwo. Usiądź wygodnie w fotelu, a my zadbamy o to, by podróż przebiegła bez przeszkód.

Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z naszymi klientami o warunkach współpracy, jakie oferujemy. Możesz również skontaktować się z nami online.

Jeśli marzy Ci się kosmiczna przygoda, dobrze trafiłeś. Zapraszamy do startu.

logo morefromit

MOREFROMIT sp. z o.o.
PL. SOLNY 14A/6
50-062 WROCŁAW

NIP: 8971832641
REGON: 36609544500000
KRS: 0000652804